גם את יכולה להיות גיבורת על

מידי פעם היא ישבה ובהתה בחלון אל העצים הזעים ברוח הסתווית, וחלומות צבעוניים מילאו את מוחה וליבה. מידי פעם גם זימרה לעצמה שיר מסרט על גיבורת על שעפה באויר לעיניהם הנשואות של כולם.

מהו מקורו של החלום בו עוסקים סרטים וספרים רבים מלבד אלו של קבלה לעם? מדוע נשים רוצות להיות גיבורות על? האם זהו סתם דמיון שוא, או שמא טמון בנו רצון שאפשר לממשו.

האם כל אחת יכולה להיות גיבורת על, או שמא נדרשת הכנה מצד התכונות, המראה, ואולי גם קצת מזל…? חכמת הקבלה מלמדת אותנו שבכל אישה טמון כוח עצום של גיבורת על אמיתית. כן. ממש בכל אחת. איך זה יתכן? בכל אחת מאיתנו מצד הטבע יש את הכוח להוליד. כוח ההולדה בא ביחד עם היכולת לכוון ולחנך, להוביל והגמיש, ללמד ולהקשיב, ובעצם כל המכלול שנקרא בעצם "חינוך".

על מנת להיות גיבורת על, יש להבין לאיזה כיוון לכוון את אותה גבורה, ומה צריכות להיות התוצאות ממנה. הדבר פשוט מכפי שאנו חושבים. להיות גיבורת על משמעו, לכוון את כולם לאהבה והשפעה. חכמת הקבלה מלמדת כי זה ניתן. ולא מדובר באופוריה, או בהתעלמות מהתחרותיות בינינו, מהאגו, ומכך שאנו מן הטבע יצורים שבעצם חושבים כיצד להיטיב לנו עצמנו.

תפקידה של אותה גיבורת על, הוא לכוון לאהבה והשפעה מעל אותם כוחות של פירוד, ולייצר סביבה בה כולם פועלים למען כולם, מתחשבים, מתעלים ומכסים בשמיכה של אהבה מעל כל הפירוד וה"פשעים".

זוהי הסיבה שהאיכות הזאת נקרא "גיבורה". כיוון שהיא עוזרת להתגבר על אותו פירוד הקיים בנו מהיותנו בטבע של דאגה לתועלת עצמנו. ואותו אישה, גיבורת העל מכוונת את כולם להשפעה ואהבה, ובכך מייצרת כוח עצום בטבע, ומנתבת לכך אחרים. תארו לכם מצב בו פועלות כמה גיבורות על כלפי הרוח הזאת, ולא נדרש יותר כדי להביא את העולם שלנו למצב בו כולנו משפחה אחת גדולה.